Sofa Music Club

logo

Sofa Music Club

Piątek – Sobota

od 21:00 do 4:00

Info / Rezerwacje

603 224 000

Rezydenci SOFA Music Club :

DSC_0484 DSC_0482

 

 ONE BROTHER 

DSC_0497 Początki jego grania sięgają końca 1995 roku, kiedy wygrał organizowany przez opolskie radio „Pro Kolor” konkurs nieprofesjonalnych prezenterów muzyki.
Współpracował z kilkoma klubami w Opolu (Romans, Miami,) a następnie grywał na terenie Opolszczyzny między innymi w klubie – „Baby Blue” „Miami” „U Papy Musioła” „Big Ben” oraz w klubach na terenie całej Polski np. – „Eden” Piła. Od 1999 roku był regularnym finalistą Mistrzostw Polski Dj-ów a w 2001 roku w Warszawie w klubie „Wektor X” zdobył tytuł Mistrza Polski Djów! Występował też wielokrotnie na różnych eventach i festiwalach z muzyką klubową w naszym kraju:   „ Fame Music Festiwal” we Wrocławiu z udziałem ATB,  Fedde Le Grand,  Moguai,  Chicane, oraz kilkukrotnie na „Dniu Klubowym” podczas Piastonaliów Opolskich gdzie na jednej scenie grał obok: Richard Durand, Hardy Hard, Steve Murano,  Angelo Mike,  Andrew Bennett,  Nastia czy Wippenberg. Swoje sety grał też podczas „Energy Night”  „Beach Party” „Made in Poland” „Planeta Summer Explosion” „Urodziny Radia Planeta FM”  gdzie miał okazję wystąpić obok:  Alex Kunnari,  Mr.X – Afrika Islam,  Dave Labert,  Nakadia,  Robin S Dj Act.  W 2015 roku grał jako support  grupy Wilki w czasie oficjalnej Opolskiej Nocy Sylwetrowej pod Amfiteatrem. W czasie swojej ponad piętnastoletniej  przygody jako DJ grywał w klubach w Londynie, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, oraz w wielu innych mniejszych miejscowościach gdzie miał okazję spotkać, poznać się i zagrać obok niezliczonej ilości znanych postaci w świecie polskiej i zagranicznej muzyki klubowej.
W 2008 roku zdobył tytuł Plażowego Mistrza Polski Djów nad polskim Bałtykiem.
Ciekawostką jest, że w młodości zajmował się muzyką hip hop, pisał własne teksty i robił do nich swoje podkłady. Do dziś w sieci można znaleźć kilka jego amatorskich kawałków z których jeden ma prawie 290 tys. odsłon w serwisie YT.
Zajmuje się również produkcją muzyki oraz jingli, podkładów, i spotów reklamowych.
 Od kilku lat współpracuje z kilkoma opolskimi rozgłośniami radiowymi.
Jest wieloletnim członkiem DJ UNION – (Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki)

SANCHEZ EN VIVO

DSC_0506Dj z miłością do muzyki house oraz grania z płyt vinylowych. Na Polskiej scenie muzycznej od 2003 roku. Szybko wykształcił s…wój wyjątkowy nie powtarzalny styl grania. Swoja miłością do muzyki poruszał publikę od samego początku. Już na początku swojej kariery był zapraszany do różnych rozgłośni radiowych w zaprezentowaniu swoich umiejętności m.in. Radio Park FM, Radio Planeta FM. Zresztą dla Radia Planeta FM jeździł grać na cyklicznych imprezach Housowych jak i również grał na urodzinach Tego o tuż radia. W swoim dorobku event’owym miał zaszczyt zagrać na takich imprezach jak: Energy Night, Before Electro City V, After Electro City V oraz wiele innych.

WYTRAWNI GRACZE

DSC_0473Wytrawni Gracze to projekt muzyczny założony przez dwóch przyjaciół: Marka i Szymona. Ich przygoda z muzyką rozpoczęła się, gdy po raz pierwszy usłyszeli The Prodigy. Jakość dźwięku oferowana przez brytyjski zespół całkowicie zawładnęła ich umysłami. Od tego momentu obaj zakochali się w muzyce. Dzięki geniuszowi The Prodigy Marek i Szymon zrozumieli, w którym kierunku chcą rozwijać swoją pasję. Śledząc rozwój światowej sceny klubowej zauważyli, że DJ zyskiwał na znaczeniu. Lu…dzie, którzy początkowo pozostawali na uboczu, w cieniu, powoli zaczynali wyznaczać nowe trendy i nowe kierunki rozwoju muzyki. DJ stał się artystą, a jego praca została zauważona i doceniona przez coraz większą ilość słuchaczy.
To był moment, kiedy ich ulubiona muzyka stała się interaktywną rozrywką. Samo słuchanie już nie wystarczało. Marek i Szymon swoje pierwsze doświadczenia, jako DJe, zdobywali organizując wiele dyskotek szkolnych, prowadząc je na zwykłych odtwarzaczach kasetowych, a ich muzyczne wyczucie pozwalało im rozkręcić każdą imprezę. Zainspirowani przez takie gwiazdy jak Paul Van Dyk i Carl Cox, Marek i Szymon wiedzieli, czego chcą. Aby odnieść sukces wymagana jest nienaganna technika i dobry kontakt z publicznością.
Twórczość Wytrawnych Graczy jest pełna pozytywnej energii generowanej przez wszystko to, co najlepsze w muzyce tanecznej. Ich muzyczny horyzont nie ogranicza się do jednego konkretnego stylu. Każdy utwór, czy to melodyjny House lub pełne energii Techno, stara się zachować unikalny charakter ich muzyki. Bez względu na to, co można o nich powiedzieć, jedno jest pewne – ich muzyka jest zawsze… imprezowa!
Wytrawni gracze to osoby pełne pozytywnej energii, a muzyka jest idealnym medium, dzięki któremu mogą przekazać tą energię innym. Widok tłumu spontanicznie reagującego na brzmienia Wytrawnych Graczy zawsze mobilizuje ich do jeszcze cięższej pracy!

MAGNOLLIASOUND

DSC_0476Magnolliasound to duet dj’ski założony przez dwóch zagorzałych fanów muzyki choć każdy w sercu ma inny klimat razem uzupełniają się w 100% co można odczuć podczas ich występów. Wspólne motto, którym się kierują to:  „maksymalnie, bez wytchnienia, muzycznie, energetycznie i totalnie tanecznie”

 Mickey M

Od najmłodszych lat fascynował się muzyką klubową, jego historia z dj’ką rozpoczęła się w roku 2003 gdzie po raz pierwszy stanął za sterami konsoli w clubie Casablanca, to właśnie tam stawiał pierwsze kroki jako rezydent. Podczas swej przygody z dj’ką gościł w wielu niezwykłych klubach a także na muzycznych eventach, gdzie miał okazję zaprezentować się publice o zróżnicowanych gustach muzycznych. Mickey M w swych setach zwinnie splata różne rodzaje muzyki klubowej, które dopasowuje do publiki oraz miejsca w którym gra. Podczas występu jego energetyczne sety  z pewnością porwą serca każdego prawdziwego klubowicza.

Ciągłe dążenie do perfekcji w tym co robi  jak sam powtarza jest najważniejszym celem do jakiego podąża.

Ramzes

Wolny strzelec, muzyk, perkusista, DJ. Założyciel agencji multimedialnej MagnolliaSound. Od 2001 istniejący na polskiej scenie artystycznej jako uczestnik i współtwórca nietuzinkowych projektów muzycznych m.in cyklu imprez organizowanych w opuszczonych budynkach i fabrykach – „Miniatury”, czy też „Insomnia” będąca wydarzeniem całkowicie wolnych od wszelkich muzycznych schematów i ograniczeń czasowych. Jako perkusista występując na żywo podczas klubowych imprez współtworzył wraz z zaprzyjaźnionymi dj-ami klimat gorącej muzyki House prosto z rozpalonej słońcem Ibizy. Obecnie swoją pozytywną energię przekazuje podczas występów klubowych organizowanych jako MagnolliaSound przeprowadzanych dla wszystkich tych, którzy lubią być zaskakiwani zarówno treścią, formą jak i miejscem działań.

Twórczość duetu Magnolliasound jest pełna pozytywnej energii. Ich sety są stworzone dla ludzi ceniących sobie maksimum satysfakcji i zabawy. Podczas ich występów nie da się ustać spokojnie, a zabawa na długo pozostaje w pamięci klubowiczów.

 DRESS CODE obowiązujący w klubie.

dress code1